Mapa Polski dla dzieci - plakat z naklejkami

Mapa do zabawy: do zaznaczania, rysowania, naklejania

Szukacie mapy Polski dla dzieci? Kolorowej, czytelnej, takiej po której można rysować (i swoje rysunki zmazywać), na którą można naklejać znaczniki (i je odklejać i przeklejać w inne miejsca)?

Mapa Polski dla dzieci
Mapa Polski dla dzieci

Oto laminowany plakat Mapa Polski dla Dzieci od kameralnego, polskiego wydawnictwa TwojeMapy.com, do którego w komplecie dostaniecie:

Mapa Polski dla dzieci - co znajdziesz w tubie?
Mapa Polski dla dzieci - co znajdziesz w tubie?
  • suchościeralny pisak - do rysowania tras, zaznaczania miejsc... i bazgrania
  • dwa komplety naklejek-znaczników - możecie nimi zaznaczać odwiedzone miejsca, albo te, do których planujecie się wybrać. Naklejki są wielorazowe - można je odklejać i przeklejać w inne miejsca.
  • przylepce do naklejenia plakatu na ścianę oraz elegancka tekturowa tuba (jeśli nie chcecie naklejać plakatu na ścianę, można go w niej przechowywać).

...i jeszcze możecie wybrać format swojej mapy: 48 x 68 cm lub 78 x 110 cm

Co znajdziecie na mapie Polski dla Dzieci?

To co najważniejsze: miasta, rzeki i jeziora, pasma górskie i główne szczyty (z zaznaczeniem tego co "naj": najwyższe i najgłębsze), parki narodowe i cuda przyrody, atrakcje turystyczne - te ważne dla dzieci, czyli parki rozrywki, ogrody tematyczne, ciekawe muzea...

Zobaczycie sami jak wiele miejsc Was zaskoczy!

Mapa Polski dla dzieci
Mapa Polski dla dzieci

Mapę-plakat możecie kupić TU: twojemapy.com/sklep >>>

PS.1.

O tym, że mapa służy do zabawy (i nauki), oraz, że nigdy nie jest za wcześnie (ani za późno!) żeby się z mapą zaprzyjaźnić pisaliśmy w artykule ZABAWA Z GEOGRAFIĄ >>> Poznacie w nim też inne produkty wydawnictwa TwojeMapy.com dla całej rodziny: zestaw edukacyjny z "geograficznymi wyzwaniami" oraz mapę samochodową:

Zapraszamy Was do zabawy z geografią!

Zapraszamy Was do zabawy z geografią!

Czy można jednocześnie bawić się, uczyć geografii… i planować rodzinne wycieczki? Zobaczcie jakie cuda przygotowało dla ...

PS.2.

Bardzo nam miło znaleźć się w gronie patronów Mapy Polski dla Dzieci!Mapa Polski dla dzieci

Mapa Polski dla dzieci
Mapa Polski dla dzieci

...dzięki temu możemy zorganizować konkurs i przekazać Wam aż mapę-plakat jako nagrodę!

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy za zgłoszenia!

Mapa Polski dla Dzieci trafi do Janka Sowińskiego - w nagrodę za samodzielność, celne uzasadnienia, oraz zdjęcia - w tym pięknych prac plastycznych! W sprawie wysyłki skontaktujemy się na e-mail.

A wszystkich zapraszamy do przesyłania nam opisów odwiedzonych miejsc! Jeśli taki opis (kilka zdań, praktycznych informacji i subiektywnej opinii) zilustrowany kilkoma zdjęciami opublikujemy na stronie będziecie mogli wybrać dla siebie jedną ze wspaniałych książek podróżniczych. W tym konkursie kto pierwszy ten lepszy :) Tu znajdziecie listę dostępnych książek NASZE AKTUALNE KONKURSY >>>

PS.3.

Chcecie jeszcze więcej zabawy z mapą?

Polecamy artykuł o mapach, które stają się... planszami do gry: PODRÓŻUJ W DOMU - GRY Z MAPĄ >>>

Gra "Boso przez świat", wyd. TwojeMapy.com >>>

Autor:
Data dodania:
Wczytuję komentarze ...
cancel