Nasze aktualne KONKURSY

Uwaga! Nagrody czekają właśnie na Was!DO 6 GRUDNIA 2019 r.

Opiszcie nam ciekawe miejsce w swojej dzielnicy (e-mail: konkurs.trasadlabobas@gmail.com) i odbierzcie książeczkę "Nowa Huta - odkryj ją na nowo!" wraz z NIESPODZIANKĄ!AKTUALNE DO WYCZERPANIA ZAPASU NAGRÓD:

Tadkowy Konkurs Pocztówkowy: wysyłacie do nas pocztówkę (tradycyjną lub elektroniczną) i dostajecie książkę „Mały Tadek rusza śladami Tadeusza. Rodzinny przewodnik po miejscach i zabytkach związanych z postacią Tadeusza Kościuszki”Nieustannie czekamy na Wasze relacje z rodzinnych spacerów, wycieczek i podróży! Opis wraz ze zdjęciami wysyłacie na e-mail: konkurs.trasadlabobasa@gmail.com, a na nagrodę wybieracie podróżniczą książkę. Lista aktualnie dostępnych tytułów oraz regulamin na stronach:

W Polskę bez plecaka :


oraz Półka Młodego Podróżnika: wielki świat i egzotyka:


AKTUALNE DO KOŃCA 2019 r.

Rodzinna Tadkowa Gra Terenowa - zadania do rozwiązania znajdziecie w książce lub e-booku „Mały Tadek rusza śladami Tadeusza. Rodzinny przewodnik po miejscach i zabytkach związanych z postacią Tadeusza Kościuszki”. Wystarczy rozwiązać choćby jedno z nich, aby otrzymać e-dyplom! Najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy grami wyd. REBEL Timeline Polska oraz Cardline Dinozaury.Pocztówka do Małej Polski czytacie książkę (lub e-book), lub przesłuchujecie audiobook pt. „Kiedy Polska była mała. Rodzinny przewodnik po miejscach i zabytkach pamiętających początki państwa polskiego” i wysyłacie do nas pocztówkę (tradycyjną lub elektroniczną). Wszyscy otrzymają e-dyplom, szczęśliwcy niespodziankę od Fundacji (losowanie w grudniu 2019 r.).CZEKAMY NA WASZE ZGŁOSZENIA!
comments powered by Disqus