Fundacja "Trasa dla Bobasa" to my:

Marta Mleczko

z racji swojego wykształcenia i wykonywanego zawodu tłumaczy Świat. Od kilku lat, jako praktykująca Matka-Polka, przede wszystkim swoim dzieciom: „z dorosłego na dziecięce”. Te z kolei odwdzięczają się jej nieustannie poszerzając tego Świata horyzonty. W wolnym czasie pracuje nad poprawą statystyk czytelnictwa – nie tylko literatury dziecięcej… i podjada lukrecjowe cukierki.

Adelina Pociecha

w swoim kieszonkowym formacie wzrostu próbuje upchnąć wielką duchem osobowość. “Maluje” po wydawanych przez fundację ulotkach, plakatach, przewodnikach i ścianach w pokoju córki. W domowym zaciszu próbuje okiełznać krnąbrne tagi HTMLa. Od układania divów na stronie internetowej woli jednak rozmieszczać pomidory na kanapce.
Nasze biuro mieści się na placach zabaw, domowym podwórku, okolicznym kawałku trawy - pracujemy zdmuchując dmuchawce lub płynąc łódką z kartonu. Nasze „wspólne dziecko” to portal www.trasadlabobasa.pl, który tworzymy dla Was i razem z Wami!

Zobacz jak możesz stać się współautorem portalu

Często w mało poważnej scenerii tworzymy nasze całkiem poważne przedsięwzięcia, a efekty? Zobaczcie sami!


Dla instytucji kultury (muzea, teatry, kina, domy i kluby kultury)

Zapraszamy do publikacji na naszym portalu swojej oferty skierowanej do rodzin z dziećmi w wieku 0-12 l. Opisy wraz ze zdjęciami prosimy przesyłać na adres:
e-mail trasadlabobasa@gmail.com.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do wyboru zdjęć i tekstów do publikacji oraz do redakcji treści.

Chętnie podejmiemy współpracę w zakresie opracowania materiałów edukacyjnych i promocyjnych oraz organizacji wspólnych konkursów dla dzieci i młodzieży. Szczególnie polecamy artykuł poświęcony naszym przewodnikom muzealnym „Muzealne Eksponaty – nie tylko dla Mamy i Taty 2017”.
Prosimy o kontakt: Marta Mleczko, nr tel. 600 011 543; Adelina Pociecha, nr tel. 512 12 14 13;
e-mail: trasadlabobasa@gmail.com

W sprawie szerszej oferty promocyjnej (np. artykuły sponsorowane, promocja na FB, wspólne konkursy) prosimy o kontakt przez platformę https://www.whitepress.pl lub bezpośrednio z nami:
Marta Mleczko, nr tel. 600 011 543;
Adelina Pociecha, nr tel. 512 12 14 13;
e-mail: trasadlabobasa@gmail.com
Aktualne statystyki popularności portalu www.trasadlabobasa.pl – patrz u dołu tej strony.

Dla wydawców książek i gier, producentów pomocy edukacyjnych
Z przyjemnością opublikujemy recenzje Państwa publikacji i produktów skierowanych dla dzieci w wielu 0-12 lat, zorganizujemy wspólne konkursy. W celu ustalenia szczegółów promocji na portalu www.trasadlabobasa.pl oraz profilu FB prosimy o kontakt przez platformę https://www.whitepress.pl lub bez pośrednio z nami:
Marta Mleczko, nr tel. 600 011 543; Adelina Pociecha, nr tel. 512 12 14 13;
e-mail: trasadlabobasa@gmail.com
Aktualne statystyki popularności portalu www.trasadlabobasa.pl – patrz u dołu tej strony.

Dla mediów
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bieżącą działalnością w zakładce „CO ROBIMY” (link). W sprawie dodatkowych informacji, współpracy promocyjnej, przygotowania artykułów i opinii eksperckich prosimy o kontakt:
Marta Mleczko, nr tel. 600 011 543;
Adelina Pociecha, nr tel. 512 12 14 13;
e-mail: trasadlabobasa@gmail.com

Dla firm z branży turystycznej, gastronomicznej i hotelarskiej
Zapraszamy do publikacji na naszym portalu swojej oferty skierowanej do rodzin z dziećmi w wieku 0-12 l. Opisy wraz ze zdjęciami prosimy przesyłać na adres e-mail trasadlabobasa@gmial.com. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do wyboru zdjęć i tekstów do publikacji oraz do redakcji treści.
Opisy i fotografie w zakładkach „trasy” oraz „miejsca” publikowane są BEZPŁATNIE.

Dla wolontariuszy
Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie wspomóc naszą działalność nadsyłając opisy polecanych tras i miejsc turystycznych. Chętnie nawiążemy również współpracę w zakresie: redakcji i korekty tekstów, grafiki komputerowej i ilustracji, marketingu i promocji, pozyskiwaniu funduszy i sponsorów, kolportażu materiałów promocyjnych fundacji, konsultacji merytorycznej naszych przedsięwzięć edukacyjnych (różne dziedziny). prosimy o kontakt:
Marta Mleczko, nr tel. 600 011 543;
Adelina Pociecha, nr tel. 512 12 14 13;
e-mail: trasadlabobasa@gmail.com

Dla Sponsorów i osób, pragnących wspomóc finansowo naszą działalność (lub nasze konkretne przedsięwzięcie) podajemy nr naszego konta, w tytule przelewu prosimy wpisać „darowizna na cele statutowe: (opcjonalnie: nazwa projektu)”
Nr rachunku bankowego: Bank BGŻ nr 91 2030 0045 1110 0000 0385 5090
Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą Fundacją!

Dane Fundacji „Trasa dla Bobasa”:
ul. Stanisławskiego 20/2; 31-307 Kraków

Nr KRS:0000443570
Nr REGON:122740478
Nr NIP: 945 217 16 67

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszym Statutem.
cancel