Warsztaty czekoladowe w Krakowskiej Manufakturze Czekolady

Grodzka 11
31-042 Kraków
call 519 634 601    link chocolate.krakow.pl

check_circle  Dojazd komunikacją miejską
check_circle  Możliwość skorzystania z toalety
check_circle  Atrakcje dla dzieci
check_circle  WiFi
Krakowska Manufaktura Czekolady organizuje niesamowicie słodkie warsztaty, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. W tygodniu dla grup zorganizowanych (szkół i przedszkoli), a w weekendy dla indywidualnych gości. W czasie warsztatów uczestnicy wykonują ręcznie praliny, „malują” czekoladowe obrazki, a przy okazji dowiadują się wiele o historii i procesie produkcji kakaowych słodkości.

Krakowska Manufaktura Czekolady to także sklep z oryginalnymi czekoladowymi wyrobami oraz kawiarnia.

W lokalu na ul. Grodzkiej sklep znajduje się na parterze (wjazd bez schodów), a kawiarnia i sala warsztatowa w podziemiu. Prowadzą tu schody, ale wystarczająco szerokie, żeby znieść wózek dziecięcy. Kawiarnia jest przestronna i zaciszna, jest mały stolik dla dzieci i wysokie krzesełko. Przewijaka nie ma, ale miejsca w toalecie jest na tyle, że można wjechać wózkiem.

W drugim lokalu, na placu Mariackim 1 (na rogu ul. Floriańskiej), z racji lokalizacji panuje większy ruch. Na parterze (wjazd bez schodów) znajduje się sklep i kilka kawiarnianych stolików, jednak z racji ograniczonej powierzchni raczej trudno będzie tu wjechać wózkiem. Do niewielkiej sali kawiarnianej w podziemiu prowadzą strome, metalowe kręcone schody (zniesienie wózka niemożliwe, młodsze dzieci też nie będą miały łatwo je pokonać).Autor:
Data dodania:

Wiecej w regionie Kraków


Wczytuję komentarze ...
cancel