Teatr Współczesny

Starowiślna 21
31-032 Kraków
call +48 788 698 784     link www.teatrkrakow.pl

check_circle  W pomieszczeniu
check_circle  Restauracja lub bar w pobliżu
check_circle  Sklep w pobliżu
check_circle  Dojazd komunikacją miejską
check_circle  Możliwość skorzystania z toalety
check_circle  Atrakcje lub zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym
Teatr Współczesny mieści się na drugim piętrze nad sceną kameralną Teatru Starego. W repertuarze ma ciekawe spektakle dla dzieci w wieku od około 4 lat, które są pomyślane tak, aby spodobały się także dorosłym.

Na drugie piętro wchodzi się po dość stromych kręconych schodach (brak windy). Widownia kameralna (na kilkadziesiąt miejsc), wygodne, miękkie ławki - chociaż bez oparcia, za to na różnej wysokości (stopniowane), dzięki czemu dzieci widzą co się dzieje na scenie nie tylko siedząc w pierwszym rzędzie. Miejsca nienumerowane - lepiej się nie spóźniać!

W niewielkim foyer - szatnia, kilka foteli i wersalki, wc. Brak możliwości zakupienia napojów i przekąsek.

Przedstawienie Cudowna lampa Alladyna - trwa około godziny, bez przerw. Spektakl niezwykle barwny i zabawny (również dla dorosłych), interaktywny - dobrze przygotować sobie zawczasu jakiś wierszyk, żeby wystąpić z nim na audiencji u Sułtana! Bogactwo efektów specjalnych pozostawia niezapomniane wrażenia u najmłodszych widzów, jednak bardziej wrażliwe maluchy mogą się ich wystraszyć (podobnie jak wielkich pająków czy złego czarnoksiężnika) - polecamy dla dzieci co najmniej 4-5-letnich.

Autor:
Data dodania:

Wiecej w regionie: Kraków


Wczytuję komentarze ...
cancel