Park Wodny
Dobrego Pasterza 126
31-416 Kraków
map zobacz na mapie
call (12) 616-31-90; (12) 616-31-91    link www.parkwodny.pl

check_circle  W pomieszczeniu
check_circle  Wygodne poruszanie się z wózkiem
check_circle  Restauracja lub bar w pobliżu
check_circle  Sklep w pobliżu
check_circle  Dojazd komunikacją miejską
check_circle  Parking
check_circle  Miejsce dostosowane jest do potrzeb dzieci niepełnosprawnych
check_circle  Możliwość skorzystania z toalety
check_circle  Przewijak dla niemowląt
check_circle  Toaleta dla osób niepełnosprawnych
check_circle  Atrakcje dla dzieci
Najbliższe przystanki MPK: Park Wodny

Po obiekcie wygodnie możemy poruszać się z wózkiem.

Zalety: dużo atrakcji dla dzieci z różnych grup wiekowych (także płytki brodzik i małe zjeżdżalnie dla najmłodszych).

Wady: brak miejsca, gdzie rodzic będąc sam z bobasem może się przebrać - nie ma przebieralni z miejscem, gdzie moglibyśmy położyć niemowlę.

Chcąc wejść na basen możemy skorzystać z szatni (jest dodatkowo płatna) i znajduje się piętro niżej (winda). Na -1 piętrze znajdują się również toalety (bez przewijaka), suszarki oraz centrum zabaw Gibon. Kasy i wejście na basen znajduje się na poziomie 0. Za kasami chodzimy jeszcze w butach.

Chcąc przejść na teren basenu wchodzimy do boksu - przebieralni. Przebieralnia jest wąska, znajduje sie w niej ławeczka na której możemy posadzić starsze dziecko. Niestety nie mamy tu jak odłożyć leżące niemowlę, by móc się przebrać.

Warto mieć ze sobą większy plecak gdyż z tej przebieralni dopiero wychodzimy do miejsca z szafkami (zwykle mamy jeszcze spory kawałek do naszej szafki - zależy od numerka) a wychodzimy z niej mając w rękach ubrania, ręczniki i buty + malucha.

Przy szafkach niskie ławeczki dla starszych, siedzących dzieci. Przy końcu sali z szafkami stoły z przewijakami. Niestety są one odsłonięte więc będąc samym z małym dzieckiem w zasadzie nie mamy zasłoniętego miejsca, gdzie możemy położyć malucha i się przebrać.

Wybierając sie do Parku wodnego z niemowlakiem warto mieć ze sobą chustę lub nosidełko - teren jest dość rozległy, od kasy do szafek i na basen jest dość dużo chodzenia a niemowlaczek czasem bywa ciężki.

Na basen możemy wejść bez czepka.

Wchodząc na hale basenowa warto zabrać dla dziecka ręczniczek lub szlafroczek - przejście z basenu do miejsca z szafkami nie jest długie jednak wyraźnie czuć zmianę temperatury.

Na hali basenowej zaraz przy drzwiach wejsciowych znajdują się wieszaki na ręczniki i miejsce na klapki. Wyjście z przebieralni i prysznicy damskich znajduje się na samym koncu hali basenowej - tzn najdalej od miejsca na basenie przeznaczonego dla najmłodszych.

Baseny dostosowane są do dzieci w różnym przedziale wiekowym - płytki brodzik sięgający pięt z malutkimi zjeżdżalniami - dla niemowląt i maluchów. Atrakcje dla troche starszych bobasów - zjeżdżalnie, statki, pistolety na wode itp.

I oczywiście atrakcje dla tych całkiem dużych - duże, kręte zjeżdzalnie i baseny sportowe.

Basen dostosowany jest do potrzeb osób nipełnosprawnych (są również toalety dla osób niepełnosprawnych).

W tym samym budynku bar Aquatrio z małym kącikiem zabaw dla dzieci i krzesełkami dla niemowląt oraz centrum zabaw dziecięcych Gibon.

Autor: adelina
Data dodania:2012-12-09


comments powered by Disqus
cancel