Com-Com Zone Kraków Prokocim

Jana Kurczaba 29
30-868 Kraków
call 694 401 701    link comcomzone.pl/

check_circle  W pomieszczeniu
check_circle  Wygodne poruszanie się z wózkiem
check_circle  Dojazd komunikacją miejską
check_circle  Możliwość skorzystania z toalety
check_circle  Przewijak dla niemowląt
check_circle  Atrakcje dla dzieci
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Prokocim to nowoczesny obiekt sportowo-rekreacyjny, którego oferta ukierunkowana jest na zajęcia ruchowe prowadzone w wodzie oraz relaks. Obiekt jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów jest kawiarnia z widokiem na basen rekreacyjny oraz sklep sportowy.

Pływalnia Centrum Rozwoju Com-Com Zone jest komfortowym obiektem, który spełnia wszelkie standardy w zakresie bezpieczeństwa. W ramach pływalni funkcjonują: basen sportowy, basen rekreacyjny z 40 metrową zjeżdżalnią i brodzikiem dla dzieci oraz dwie wanny jacuzzi. W brodziku zjeżdżalnia słonik dla najmłodszych.

Parametry
Basen rekreacyjny:
wymiary: 10,5 m x 6,9 m głębokość wody: 1,1 temperatura wody: 33 °C
Brodzik dla dzieci:
wymiary: 4,2 m x 4,2 m głębokość wody: 0,3 m temperatura wody: 33°C

Po wejściu do obiektu należy przebrać obuwie i umieścić je w szarych szafkach zamykanych na kluczyk na monetę 2zł. Kurtki zostawiamy w szatni. Po uiszczeniu opłaty w kasie dostajemy zegarek do szafki w przebieralni. Po przejściu przez bramkę nalicza się czas pobytu na basenie. Każda dodatkowa minuta jest dodatkowo płatna. Suszarki znajdują się poza bramkami.

Mama i tata wchodzą do osobnych szatni. W każdej przebieralni damskiej i męskiej znajdują się po 2 rozkładane przewijaki o wadze do 23kg. Jeden w pomieszczeniu z prysznicem, drugi w specjalnej kabinie do przebierania, gdzie można od razu przebrać siebie i dziecko. Ławki w szatni są bardzo wąskie wiec nie można tam położyć/posadzić niemowlaka dlatego proponuję zabrać ze sobą fotelik/nosidełko. W przebieralni znajduje się krzesełko do karmienia - tam można też posadzić malucha na czas przebierania.

Każda osoba chcąca skorzystać z pływalni musi mieć: czepek, przylegający strój kąpielowy oraz klapki. Nie ma możliwości ich wypożyczenia.

Woda w basenach Com-Com Zone w Krakowie - Prokocimiu jest filtrowana przy użyciu ziemi okrzemkowej, która pozwala zatrzymać zanieczyszczenia o wielkości 3-5 µm. Dzięki temu doskonała czystość wody uzyskiwana jest bez konieczności stosowania wielu dodatkowych środków chemicznych, nieobojętnych dla skóry człowieka i szkodliwych dla środowiska.

Nauka pływania dla niemowląt Com-com zone prowadzi lekcje pływania dla niemowląt, podczas których niemowlęta – pod czujnym okiem rodziców i wykwalifikowanych instruktorów – mogą się oswoić z wodą. Wykorzystują naturalne odruchy niemowląt, takie jak odpychanie się stópkami czy brak lęku przed zanurzeniem. Pozytywnie wpływają na ich rozwój ruchowy. Zajęcia są prowadzone od 3 miesiąca życia.Niemowlęta wraz z opiekunem w trakcie 30 minut zapoznają się z tajnikami poruszania się w środowisku wodnym. Zajęcia prowadzone są z uwzględnieniem podziału na wiek:
3 do 12 miesięcy
12 do 24 miesięcy
24 do 36 miesięcy

Na teren basenu może wejść tylko jeden rodzic. Drugi może oglądać/fotografować poczynania malucha przez szybę siedząc w kawiarni. Zajęcia trwają 30 minut ale maluch na terenie basenu może spędzić 70 minut co oznacza że nie trzeba wchodzić do wody o sztywnych godzinach ale można czas przed i po zajęciami spędzić w brodziku tak by dziecko oswoiło się z wodą i pobawiło trochę.

Brak wygodnego miejsca do zaparkowania samochodu.Autor:
Data dodania:

Wiecej w regionie: Kraków


Wczytuję komentarze ...
cancel