Basen AGH

Jana Buszka 4 (na Miasteczku Studenckim AGH)
30-150 Kraków
call (12) 617 48 41    link www.basen.agh.edu.pl

check_circle  W pomieszczeniu
check_circle  Wygodne poruszanie się z wózkiem
check_circle  Dojazd komunikacją miejską
check_circle  Parking
check_circle  Możliwość skorzystania z toalety
check_circle  Przewijak dla niemowląt
check_circle  Atrakcje dla dzieci
Najbliższe przystanki:Przybyszewskiego, Miasteczko AGH

Basen z przebieralnią rodzinna, przewijakiem dla niemowląt.

Wygodny podjazd dla wózków, wózek zostawiamy przy sztani - obiekt nie jest bardzo duży więc nie musimy długo dźwigać malucha (możemy też zabrać ze sobą chustę). Wyjście z szatni jest na basen sportowy - by dojść do basenu dla dzieci trzeba przejść cały basen sportowy.

W miejscu dla dzieci znajduje się basen rekreacyjny, gdzie głębokość wody wynosi od 0,6-1m. Brakuje niestety płytkiego baseniku, z wodą do kostek gdzie brzdąc mógłby sobie usiąść, potaplać się. Nie ma też zjeżdżalni dla młodszych dzieci.

Wchodząc na basen warto zabrać ze sobą ręczniczek bądź szlafroczek dla malucha, gdyż wracając musimy przejść przez basen sportowy, w którym panuje troszkę niższa temperatura, mokremu maluchowi może zrobić się chłodniej.

Na basenie rekreacyjnym czasami organizowane są płatne zajęcia – lepiej wcześniej sprawdzić dostępność telefonicznie lub na stronie www basenu.

Na piętrze Centrum zabaw dla dzieci – wstęp od 3 lat, osobno płatny. Radzimy wcześniej upewnić się, że będzie dostępny, ponieważ czasami organizowane są tam urodziny i sala jest zamknięta dla innych dzieci.

Autor:
Data dodania:

Wiecej w regionie: Kraków


Wczytuję komentarze ...
cancel