1,2,3 Baba Jaga patrzy - escape room dla dzieci

Dietla 25/2
31-070 Kraków
call +48 789 315 401    link http://gamescape.pl

UWAGA! Escaperoom dla dzieci chwilowo zamknięty! Po przeprowadzce do nowego lokalu damy znać o ponownym otwarciu!

Dymiący kocioł na palenisku, wiszące na ścianach miotły i ważne zadanie dla najmłodszych!

Kto z nas nie słyszał w dzieciństwie bajki o dwójce dzieci uwięzionych w chatce z piernika? A gdyby tak nagle przenieść się do świata bajki?

I wcale nie musimy przy tym pokonywać siedem gór i siedem rzek! Domek, a w zasadzie pokój Baby Jagi znajdziecie w centrum Krakowa, przy ul. Dietla 25/2 na Kazimierzu.

Wejść jest doń łatwo, ale żeby się wydostać… Na najmłodszych śmiałków Baba Jaga przygotowała zasadzkę - żeby się uwolnić mali pogromcy będą mieli za zadanie przygotować tajemniczy eliksir. Czy uda im się zdobyć wszystkie składniki niezbędne do jego sporządzenia?

1,2,3 Baba Jaga Patrzy to pierwszy escape room w Krakowie z zagadkami dostosowanymi poziomem do młodszych odbiorców – dzieci w wieku około 6-10 lat. Zadania uczą pracy w zespole, kreatywności, pobudzają szare komórki do logicznego myślenia i rozwiązywania problemów, a to wszystko podczas dobrej zabawy! Dodatkowo bawić mogą się również Rodzice, którzy mogą poświęcić całe 45 minut tylko dla swojego dziecka!

Oprócz tematu Baby Jagi dzieciaki znajdą tu także inne pokoje zagadek: m.in. „Zamek Drakuli”, „Wyjście Smoka”, „Star Wars 2.0”, „Kraina Ludożerców”.

Te escape rooms polecane są dla tych nieco starszych, ale także jako alternatywna forma do tradycyjnych przyjęć urodzinowych. Gwarantują niezapomniane przeżycia i zagadkowe wspomnienia na lata!ESCAPE ROOM DLA DZIECI "1,2,3 BABA JAGA PATRZY" JEST JEDNYM Z FUNDATORÓW NAGRÓD W NASZYM WYDARZENIU "MUZEALNE EKSPONATY NIE TYLKO DLA MAMY I TATY 2018".

Koniecznie odwiedźcie muzea biorące udział w projekcie, pytajcie w nich o bezpłatne książeczki z zagadkami! Dla największych tropicieli muzealnych sekretów konkurs z nagrodami w tym właśnie bezpłatne wejściówki do escape roomu "1,2,3 Baba Jaga patrzy"! Zapraszamy do rodzinnej zabawy! Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia MUZEALNE EKSPONATY NIE TYLKO DLA MAMY I TATY

Autor:
Data dodania:

Wiecej w regionie: Kraków


Wczytuję komentarze ...
cancel