Konkurs - i TY zostań ILUSTRATOREM


Czy czytają nas domowi artyści?

Jeśli tak to strugajcie kredki i chwytajcie za flamastry! Zostań naszym ilustratorem - na Wasz talent czekają książeczki o dzielnicach Krakowa! W konkursie może wziąć udział każdy - bez względu na wiek.

Prześlij nam rysunki bohaterów (chłopca i dziewczyny, możesz nadać im imiona) do jednej, wybranej książeczki:

1. “Prądnik Biały - odkryj go na nowo!”

2. “Krowodrza - odkryj ją na nowo!”

3. “Bronowice - odkryj je na nowo!”

4. “Zwierzyniec - odkryj go na nowo!”

Jak wykonać rysunek?

Praca może być wykonana w programie graficznym, na tablecie graficznym, ale także jako szkic, kontury lub rysunek postaci wykonany ołówkiem, cienkopisami, flamastrami, kredkami itp. - chodzi nam o sam rysunek postaci (pokolorowany lub nie), bez tła.

Zwycięzcy zostaną poproszeni o kolejne rysunki, na podstawie których powstaną ilustracje do e-książki - rodzinnych przewodników po dzielnicach.

Smutna zmiana planów...

Niestety z uwagi na aktualną sytuację w kraju dotacje na działalność kulturalną (w tym wydanie naszych rodzinnych przewodników po dzielnicach) zostały mocno ograniczone z zaleceniem ograniczenia projektu do wersji elektronicznej.

... i pozytywne rozwiązanie!

Zamiast książeczek zostanie udostępniona bezpłatna aplikacja w formie e-książki z interaktywnymi zadaniami i zagadkami! Konkurs na bohaterów książki zamieniamy na konkurs na bohaterów aplikacji (którzy w przyszłości, jak już sytuacja nieco wróci do normy, może będą mogli stać się właśnie bohaterami także wydanej książeczki?). Zachęcamy Was gorąco do udziału i czekamy na Wasze rysunki-zgłoszenia!

Jak wziąć udział w konkursie?

Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres konkurs.trasadlabobasa@gmail.com wpisując w mailu: imię, nazwisko, nr tel oraz wybraną dzielnicę. W przypadku osób niepełnoletnich potrzebna jest również zgoda rodzica/opiekuna na udział w konkursie. Na Wasze prace czekamy do 25 maja 2020 roku (termin został przedłużony ze względu na wprowadzone zmiany).


Lauraci otrzymają egzemplarz ilustrowanej przez siebie książki oraz nagrodę - niespodziankę od Fundacji.


Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu "I Ty zostań ILUSTRATOREM".

kredki

comments powered by Disqus
cancel