W sezonie 2022 w Solinie czekają na Was 3 całkiem nowe atrakcje: kolejka gondolowa, wieża widokowa z tarasem skywalk oraz park rozrywki dla najmłodszych - i nie tylko!

Jezioro Solińskie, zapora i kolejka gondolowa Solina

1. Kolejka gondolowa nad zaporą w Solinie

Spacerowaliście szczytem zapory w Solinie? A może mieliście okazję zajrzeć do środka i zwiedzić elektrownię wodną? Od tego roku możecie popatrzeć też na nią z góry!

Solina - kolejka nad zaporą

Solina - kolejka nad zaporą

Kolejka gondolowa Solina to niezwykła atrakcja oferująca niepowtarzalne przeżycia i widoki na zaporę, Jezioro Solińskie i okoliczne wzgórza. ...

Kolejka gondolowa nad zaporą w Solinie, fot. PKL

2. Wieża widokowa na Jaworze w Solinie

Jeśli nie macie jeszcze dość zapierających dech w piersiach widoków to po dotarciu do górnej stacji kolejki gondolowej możecie wejść na taras nowoczesnej wieży widokowej na górze Jawor. Czeka tu też na Was pierwszy w Polsce taras "skywalk":

Solina wieża widokowa - góra Jawor

Solina wieża widokowa - góra Jawor

Najnowsza atrakcja nad Jeziorem Solińskim z niepowtarzalnymi widokami, w tym pierwszym tarasem skywalk w Polsce. ...

Solina: wieża widokowa, restauracja i górna stacja kolejki gondolowej na górze Jawor, fot. PKL

3. Park rozrywki Tajemnicza Solina

Czas zejść na ziemię! U podnóża wieży widokowej na górze Jawor, tuż przy górnej stacji kolejki na najmłodszych czeka spotkanie z bohaterami bieszczadzkich legend i mnóstwo wesołej zabawy:

Park rozrywki Tajemnicza Solina

Park rozrywki Tajemnicza Solina

Nowa atrakcja dla dzieci (i nie tylko!) nad Jeziorem Solińskim. Znajdziecie tu kilka stanowisk proponujących różne formy zabawy w własnym zakresie lub z animatorami. ...

Mapa parku Tajemnicza Solina, PKL

Ps. W każdym z powyższych artykułów znajdziecie wszystkie praktyczne informacje, które przydadzą się Wam w czasie planowania wyjazdu. Polecamy!

Autor:
Data dodania:
Data aktualizacji: 2022-08-20
Wczytuję komentarze ...
cancel