ABlandia Park Rozrywki w Krościenku nad Dunajcem

ul. Jagiellońska 100a
34-450 Krościenko nad Dunajcem
call 664 911 478; 664 911 478    link www.ablandia.pl/kroscienko-nd.

check_circle  W pomieszczeniu
check_circle  Na wolnym powietrzu
check_circle  Wygodne poruszanie się z wózkiem
check_circle  Głównie w cieniu
check_circle  Restauracja lub bar w pobliżu
check_circle  Sklep w pobliżu
check_circle  Dojazd busem lub autobusem
check_circle  Parking
check_circle  Możliwość skorzystania z toalety
check_circle  Atrakcje dla dzieci

Dojazd: Przystanek PKS w Krościenku n.Dunajcem- Krościenko Rynek, dojście pieszo do parku ok. 500 m, dojazd z Nowego Targu, Szczawnicy, Nowego Sącza- PKS oraz busy.
Park Rozrywki w Krościenku nad Dunajcem w swojej ofercie zawiera atrakcje dla najmłodszych oraz starszych, zarówno wysokościowe jak i naziemne, na zewnątrz i wewnątrz!

ABlandia Krościenko nad Dunajcem
ATRAKCJE WEWNĘTRZNE, czyli NINJA PARK:

3 TORY przeszkód o różnym stopniu trudności,
BASEN PIANKOWY i KULKOWY TRAMPOLINY
ŚCIANKA WSPINACZKOWA
LABIRYNTY W SIATKACH
ZJEŻDŻALNIA

ABlandia Krościenko nad Dunajcem- Ninja Park

ATRAKCJE ZEWNĘTRZNE:

Dla dzieci od 3 roku życia została przygotowana: STREFA JUNIORA czyli linowy plac zabaw, na który składają się z następujące atrakcje zabezpieczone siatkami asekuracyjnymi:

a) Trasa linowa JUNIOR - plac zabaw jest skonstruowany w formie trasy linowej na drzewach z domkami ze zjeżdżalniami. Trasa składa się z 11 przeszkód takich jak m.in. kładki, obręcze, siatka z piłeczkami, pajęczyna.

ABlandia Krościenko nad Dunajcem - zjazd Junior

b) Zjazd tyrolski o długości 30 m. Zjazdy odbywają się na linie podłączonej do systemu tyrolskiego. Atrakcja dostarczająca dzieciom mnóstwo wrażeń!

c) poduszki do skakania JumpingPILLOW

d) rowerków wodnych Dzieci na czas zabawy otrzymują kaski na głowę. W ramach wykupionego biletu wstępu zabawa jest nielimitowana.

Trasa SMYK:  trasa linowa dla najmłodszych dzieci, bardzo łatwa, położona na wysokości do ok. 0,5 metra nad poziomem gruntu, którą dzieci przechodzą w uprzęży asekuracyjnej. Na tej trasie rodzice mogą pomagać dzieciom w prowadzeniu haka bezpieczeństwa, który jest cały czas wpięty do systemu asekuracyjnego.

ABlandia Krościenko nad Dunajcem - trasa SMYK

Dla starszych dzieci od 6 roku życia została przygotowana trasa linowa ŻÓŁTA, znajdująca się na wysokości ok. 2 m, licząca kilkanaście przeszkód, które dzieci pokonują samodzielnie korzystając ze sprzętu asekuracyjnego.

Dla starszych dzieci oraz dorosłych przygotowano dwie trasy linowe o różnym stopniu trudności, Wieżę Mocy, na ścianach której zamontowano kombinację wspinaczkową, zjazd tyrolski ZipLine oraz skok swobodny QuickFlight. Jedyną w swoim rodzaju atrakcją Parku jest wahadło BigSWING w wersji tandem, gdzie uczestnicy huśtają się na wielkim wahadle z wysokości 15 m - emocje gwarantowane!

ABlandia Krościenko nad Dunajcem

Dla lubiących atrakcje naziemne, na terenie parku znajduje się minigolf oraz kręgielnia RETRO, na której można zagrać w kręgle wg zasad obowiązujących na przełomie XIX i XX wieku.

Informacje praktyczne:

  • Dzieci w wieku od lat 6 do 10 mogą pokonywać trasy tylko i wyłącznie z osobą dorosłą (osoba dorosła może towarzyszyć maksymalnie dwójce dzieci)- nie dotyczy Trasy ŻÓŁTEJ
  • Wymagane są buty sportowe lub sandały (z paskami wokół pięty).
  • Zalecane jest również ściągnięcie biżuterii - kolczyków, pierścionków itp. oraz związanie włosów.
  • Płatność gotówką lub kartą.
  • Punkty gastronomiczne typu fast food, lody włoskie.
  • Istnieje możliwość podgrzania w mikrofali obiadku dla malucha.

Park został skategoryzowany wg kategorii E opisanej w normie PN-EN 15567-1, gdzie E oznacza najwyższy poziom bezpieczeństwa tzw. asekuracja ciągła - system bezwypięciowy- uczestnicy przed wejściem na trasę linową zostają wpięci przez instruktora do systemu asekuracyjnego i wypięci dopiero po przejściu całej trasy. Nie ma możliwości wypięcia się z systemu asekuracyjnego podczas pokonywania trasy linowej.

Autor:
Data dodania:

Wiecej w regionie: Pieniny


Wczytuję komentarze ...
cancel