Przygody do słuchania…i chichotania!

Audiobooki dla dzieci?


Zdecydowanie TAK! Bez nich nie wyobrażamy sobie już dłuższych rodzinnych podróży! Czy uwierzycie, że niektóre z nich sprawiają, że po wielu godzinach w samochodzie mimo dotarcia do celu, dzieciaki zostają w fotelikach… bo przecież „właśnie zaczął się ulubiony rozdział!”

Audiobook dla całej rodziny


Do naszych rodzinnych audio-hitów od dawna należą opowiadania o przesympatycznym, rezolutnym przedszkolaku Tomku, powołanym do życia przez Renatę Piątkowską, który dzięki wydawnictwu BIS uzyskał niepowtarzalny głos Artura Barcisia.Seria liczy już 3 tomy: „Opowiadania dla przedszkolaków”, „Opowiadania z piaskownicy” oraz „Piegowate opowiadania”. Najnowszy nosi tytuł „Opowiadania do chichotania”. To 14 całkiem nowych przygód ulubionego bohatera! Tym razem przyjdzie czas na pierwszą miłość, mecz o puchar przedszkola, przyjacielskie tajemnice, czytanie w snach, a nawet odwieczne pytanie: skąd się biorą dzieci?

Dlaczego tak polubiliśmy Tomka?


Otóż świat widziany z jego perspektywy wygląda dużo barwniej i ciekawiej! Rządzi się on trochę innymi prawami. Uważny obserwator zauważa, że dorośli po prostu pewnych rzeczy nigdy nie zrozumieją… Na szczęcie Tomek (czasami z pomocą wyrozumiałej Babci) ma cały zestaw pomysłów, jak rozwiązać sytuacje bez wyjścia. Przecież jego wyobraźnia nie zna granic!UWAGA! Słuchanie przygód Tomka, dzięki pomysłowości autorki i niepowtarzalnej interpretacji lektora uzależnia – i to nie tylko przedszkolaków! Starsze rodzeństwo i rodzice szybko zarażają się radosnym chichotaniem!Małe historie o wielkich marzeniach
Tekst: Renata Piątkowska
Czyta: Artur Barciś
Wydawnictwo BIS

Jakie książki czytać w wakacje z dziećmi?


Mamy dla Was kilka podpowiedzi: zerknijcie do naszego artykułu LISTA LEKTUR NA WAKACJE!Autor:
Data dodania:
Wczytuję komentarze ...
cancel