Hotel dla rodzin z dziećmi - czym kierować się przy wyborze?

Rodzinny wyjazd daje wyśmienitą okazję na tworzenie pięknych wspomnień, do których zarówno rodzice, jak i dzieci będą wracać przez wiele lat. To także szansa na zbudowanie silnych więzi między członkami rodziny w mniej zwyczajnych okolicznościach. Może on jednak stanowić spore wyzwanie, zwłaszcza przy wyborze hotelu. Ten ostatni musi być bowiem nie tylko bezpieczny i komfortowy, ale także oferować szereg udogodnień i atrakcji. Jakich? O tym przeczytasz w naszym artykule. Dowiesz się z niego również, na jaki hotel rodzinny w Polsce warto się zdecydować. Zapraszamy do lektury!

Hotel z basenem – dla dzieci i rodziców to dziś must have

Naszym zdaniem nie sposób sobie wyobrazić hotel dla rodzin z dziećmi, który nie posiada strefy basenowej, oczywiście dostosowanej do użytku zarówno młodszych, jak i starszych miłośników rekreacji w wodzie. Kąpiel w basenie to nie tylko fantastyczna forma relaksu i niezła zabawa. Pamiętajmy, że jest ona zbawienna dla zdrowia. W odpowiednio przystosowanym basenie pływać można już z niemowlakiem, żal nie skorzystać więc z takiej okazji podczas wyjazdu z maluszkiem. Najlepsze hotele z atrakcjami dla dzieci posiadają także wodne place zabaw, m.in. ze zjeżdżalnią czy brodzikiem. Takie miejsca pozwalają na beztroskie, a zarazem bezpieczne wodne szaleństwo. Nie można oczywiście w tym wszystkim pominąć i swoich oczekiwań. Jacuzzi to w dzisiejszych czasach standard, który powinien znaleźć się w każdym hotelu. Niewiele spośród nich pochwalić się może za to basenem typu infinity. Jest to basen bez krawędzi, z widokiem na linię horyzontu. Kąpiel w nim to niezapomniane przeżycie.

Hotel z atrakcjami dla dzieci – strefy rozrywki to jest to!

Dobry hotel rodzinny powinien oferować oczywiście o wiele więcej niż dostęp do basenu. Jak wiadomo, dzieci ciągle rozpiera energia, a nudzić potrafią się nie tylko w czasie deszczu… Aby uniknąć tego ostatniego, koniecznie wybierz obiekt, w którym znajdują się takie atrakcje, jak:

  • plac zabaw na świeżym powietrzu (z piaskownicą, zjeżdżalniami, huśtawkami czy ściankami do wspinaczki);
  • kącik zabaw w środku (na wypadek gorszej pogody czy po prostu chęci spędzenia czasu w hotelu),
  • boisko sportowe do gry w piłkę nożną;
  • nowocześnie wyposażona sala gier (a w niej np. cymbergaj, piłkarzyki, flippery, darts czy PS5);
  • tory do kręgli.

Hotel z basenem i atrakcjami dla dzieci – lokalizacja ma znaczenie

Wyposażenie hotelu to jedno, przy jego wyborze jednak nie można pominąć tak ważnego aspektu, jak lokalizacja. I nie chodzi tu jedynie o cel destynacji, ale i o bezpośrednie otoczenie hotelu rodzinnego. Jeśli lubicie spędzać czas nad wodą i w górach, wybierzcie obiekt położony nad jeziorem znajdującym się wśród wzgórz. Urokliwe krajobrazy, bliskość przyrody, możliwość skorzystania z wodnych aktywności nad jeziorem (rowerki wodne, kajaki, deski SUP itd.), górskie wędrówki latem czy szusowanie po stokach zimą – to także sprawi, że rodzinny pobyt w hotelu będzie pozbawiony nudy i na pewno niezapomniany.

Lemon Resort Spa – idealny hotel dla rodzin z dziećmi

Wszystko, o czym napisaliśmy w tym artykule (i o wiele więcej!) czeka na Ciebie w butikowym hotelu rodzinnym Lemon Resort Spa w Gródku nad Dunajcem. Znajduje się on tuż przy malowniczym Jeziorze Rożnowskim, pośród wzniesień Beskidów. Jest to wymarzone miejsce na rodzinny urlop niezależnie od pory roku. Szczegółowe informacje na temat samego hotelu i dostępnych w nim atrakcji oraz udogodnień znajdziesz na stronie internetowej: https://www.lemonresort.pl/hotel/dla-dzieciJeśli szukasz sprawdzonego hotelu z basenem i atrakcjami dla dzieci, Lemon Resort Spa w Gródku nad Dunajcem to zdecydowanie najlepszy adres!

Autor:
Data dodania:
Wczytuję komentarze ...
cancel