Dobrej klasy wózek oyster 3

Szukając wózka dla swojego malucha rodzice najczęściej pragną znaleźć coś z jednej strony wygodnego i komfortowego, z drugiej natomiast praktycznego i kompaktowego. Najlepiej by produkt był jeszcze jak najlepszej jakości. Choć może to wydawać się niemożliwe wszystkie te wymagania spełnia wózek spacerowy Oyster 3.

Oyster 3- wygoda i niewielkie rozmiary w jednym

Przyglądając się najnowszej propozycji marki Oyster możemy odnieść wrażenie, iż wózek Oyster 3 znacznie przewyższa gabarytami swojego poprzednika. I rzeczywiście. Siedzisko ma powiększoną powierzchnię i umieszczone jest wyżej, powiększeniu uległy także koła i maksymalne obciążenie, które wynosi 22 kg.

Pomimo tych zmian Oyster 3 wciąż składa się do niezwykle kompaktowych rozmiarów oraz, co ważne, można złożyć go bez konieczności demontażu siedziska. Całość posiada także wysuwany uchwyt, który znacznie ułatwia przenoszenie wózka, czy to w trakcie podróży, wycieczki czy korzystania z transportu publicznego. 

Wózek Oyster 3 to przede wszystkim wielofunkcyjność

W momencie, w którym w trakcie spaceru postanowimy nagle złożyć nasz wózek nie istnieje konieczność wcześniejszego demontażu siedziska. Bez względu na to, czy aktualnie znajduje się ono przodem czy tyłem do kierunku jazdy składanie wózka jest tak samo proste.

Sama zmiana kierunku montażu jest także niezwykle łatwa i niewymagająca wysiłku- wystarczy podciągnąć pasek znajdujący się pomiędzy oparciem a siedziskiem, a następnie podnieść samo siedzisko by bezproblemowo zmienić kierunek jego montażu. 

Ponieważ wózek rozkłada się do zupełnie płaskiej pozycji może być używany przez dzieci już od momentu narodzin. Jest to niezwykle wygodne zwalnia bowiem rodziców z konieczności zakupu dużej i niewygodnej gondoli.

Bezpieczeństwo dziecka ponad wszystko

Wózek wyposażony jest w 5-cio punktową uprząż bezpieczeństwa z nakładkami naramiennymi oraz zagłówkiem, aby spacery były dla dziecka nie tylko bezpieczne, ale także maksymalnie komfortowe i wygodne.

Rozpinana, całkiem spora budka posiada dodatkową ochronę przeciwsłoneczną UV 50 +, rozkładany daszek oraz siatkę wentylacyjną co w upalne dni zapewnia maluchowi komfort termiczny i zabezpiecza przed przegrzaniem. W zestawie dostępna jest także osłona przeciwdeszczowa, idealna w razie nagłego załamania się pogody.

Wózek Oyster 3
Wózek Oyster 3

Oyster 3 to także precyzja i elegancja wykonania

Design wózka jest niezwykle nowoczesny i elegancki, na pewno nie pozostanie więc niezauważony podczas codziennych spacerów. Zarówno pałąk dla dziecka, jak i rączka dla rodziców, która posiada dodatkową, teleskopową regulację, są ręcznie obszyte doskonałym jakościowo, eleganckim materiałem.

Oyster 3- jedna inwestycja na dłuższy czas

Fakt, że wózek przystosowuje się do rosnącego dziecka także stanowi jego niezaprzeczalną zaletę. Wysokość budki można regulować przy pomocy dedykowanych przycisków zwalniających, regulowana jest także wysokość podnóżka.

Nowe, powiększone koła o turbinowej konstrukcji gwarantują niezwykle płynną jazdę oraz sprawiają, że wózek łatwo się prowadzi. Opony z pianki poliuretanowej są wytrzymałe  niezwykle odporne na przebicia. Ulepszone, bardziej miękkie zawieszenie poprawia komfort jazdy nawet po nierównym terenie a obrotowe koła z możliwością blokady wpływają pozytywnie na łatwość prowadzenia.

Na codzienne spacery i dalsze wycieczki z całą pewnością idealnie sprawdzi się pojemny i wentylowany koszyk, do którego zmieszczą się nawet większe zakupy. Możliwość doposażenia wózka w dostawkę dla starszego dziecka ułatwi i uprzyjemni wyjścia ze starszym rodzeństwem oraz umożliwi wspólne spędzanie czasu całą rodziną.

Źródło: https://markowewozki.pl

Autor:
Data dodania:
Wczytuję komentarze ...
cancel