Kiedy Polska była mała - BEZPŁATNA książka!
Jak to było kiedy Polska była mała? Jakie pamiątki zostały nam z czasów narodzin naszego kraju?
Jak wyglądały zabawki naszych przodków i czy na pewno przez tysiąc lat wszystko się zmieniło?
Co mają wspólnego nawarstwienia archeologiczne z bałaganem w pokoju, wały obronne ze stertą bierek, a krzesiwo ze smartfonem?

Wybierzcie się z nami w podróż w czasie! Razem z naszą bohaterką poznacie najważniejsze miejsca i zabytki pamiętające początki państwa polskiego!

Na tej stronie dowiecie się jak otrzymać swoją BEZPŁATNĄ książkę Kiedy Polska była mała. Rodzinny przewodnik po zabytkach pamiętających początki państwa polskiego. To tu przez cały 2018 i 2019 r. będziemy publikować informacje o konkursach ogłaszanych przez naszą Fundację, współpracujące z nami muzea oraz patronów medialnych książki.

Odwiedzajcie regularnie tę stronę, a na pewno uda Wam się otrzymać swój egzemplarz!

Od dziś, w każdym miesiącu książka może trafić właśnie w Wasze ręce!

MAJOWY KONKURS:Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłane czytanki. Przesłuchujemy nagrania i wkrótce opublikujemy wyniki - prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.

A oto galeria wybranych zdjęć z kwietniowych przebieranek:

Przedstawiamy Galla Anonima


...i Bolesława Chrobrego...wraz z rodzicami: Dobrawą i księciem Mieszkiem IU boku książąt i króla nie może zabraknąć walecznych rycerzy!

Rodziców dzieci-bohaterów zdjęć poprosimy o przesłanie danych do wysyłki książek na e-mail: konkurs.trasadlabobasa@gmail.com


Recenzja książki na portalu KULTURATKA.PL

Do lektury zapraszają:
comments powered by Disqus