Świat Rozrywki Hangar10

An der Haffküste 1
17419 Zirchow

check_circle  Wygodne poruszanie się z wózkiem
check_circle  Restauracja lub bar w pobliżu
check_circle  Możliwość skorzystania z toalety
check_circle  Atrakcje dla dzieci
check_circle  Plac zabaw
check_circle  Możliwość pozostawienia dziecka pod opieką personelu
Samochodem z Świnoujścia należy kierować się na Zirchow, a tam już zgodnie ze znakami na Port Lotniczy i dalej do samego Hangaru10.

ok. 10 km od Świnoujścia

Plac zabaw na dworze przed obiektem. Możliwość skorzystania z dmuchanych 3 metrowych kul. Strefa Rozrywki w budynku - park linowy, 3m tarcza do darta, tenis stołowy, parcour, basenik z piłeczkami, zjeżdżalnia, worek bokserski, symulator lotu (dodatkowo płatny) i symulator jazdy wyścigowej (dodatkowo płatny).

Przewijaka nie ma, czasem trzeba poprosić o otwarcie specjalnej szerszej bramki, żeby przejechać wózkiem i tyle, lokal doskonale przystosowany dla osób poruszających się na kółkach.

W menu na terenie obiektu lub restauracji w pobliżu: dania typu fast food dania obiadowe słodkie desery, słodycze

Hangar10 to wspaniałe miejsce do spędzenia czasu zarówno w dobrą jak i w złą pogodę. Doskonale nadaje się na rodzinny wypad. Łączy w sobie rozrywkę, szaloną zabawę i walory edukacyjne.

Hangar 10 jest jedyną w w swoim rodzaju wystawą historycznych samolotów. Tutaj reprezentowane są najważniejsze na świecie potęgi lotnictwa (samoloty i pojazdy Niemieckie, Brytyjskie, Rosyjskie i Amerykańskie). Wyspy wystawowe w formie godeł państwowych ukazują eksponaty i sekwencje filmów dotyczące rozwoju lotnictwa wojskowego oraz innych środków transportu z czasów lat dwudziestych i czterdziestych XX wieku. Opisy na tablicach niestety jedynie po niemiecku, ale w ramach biletu możemy poprosić o przewodnik audio (również w j. pl) zawierający wszelkie możliwe informacje - symboliczna dopłata za słuchawki. Możemy też po prostu porozmawiać z personelem. Hangar10 wśród grona pracowników posiada również polski personel, dlatego rozmowę przy kasie i na hali warto zacząć od języka ojczystego, pracownicy są największą kopalnią informacji i ciekawostek związanych z tym miejscem (pozdrawiamy miłe panie :-).

Gdy naszym pociechom znudzi się już zwiedzanie i podglądanie startujących zabytkowych samolotów (niektóre można wynająć na indywidualną przejażdżkę) możemy je pozostawić pod opieką wykwalifikowanego personelu i samemu oddać się dalszym przyjemnością związanym ze zwiedzaniem lub przekąską w restauracji. Hangar10 jest bardzo nowoczesnym miejscem, zakupiony bilet jest ważny przez cały dzień, a dzięki elektronicznym bramkom możemy do woli dzielić czas wielokrotnie do niego wchodząc i wychodząc. Moim panom bardzo się tam podobało, ja również nie narzekałam na nudę, a motor na gąsienicach po prostu mnie zachwycił :-)

cennikAutor:
Data dodania:

Wiecej w regionie Niemcy


Wczytuję komentarze ...
cancel