Żeby nóżki chciały iść!

Jakie macie sposoby na małe nóżki, które przy dłuższej górskiej wędrówce zaczynają marudzić, że już nie mogą się dalej wspinać? Paweł Beręsewicz dzieli się z nami swoim pomysłem: może warto małym nóżkom opowiedzieć specjalną "magiczną" wzmacniającą opowieść?

Żeby nóżki chciały iść

Autor zdradza nam aż 8 swoich propozycji: opowiastki na Baranią Górę, Babią Górę, Luboń Wielki, Turbacz, Trzy Korony, Lackową, Bieszczadzkie połoniny oraz Świnicę. Każda z nich jest pełna fantastycznych zdarzeń i zaskakujących zwrotów akcji!

Żeby nóżki chciały iść

Każda opowiastka stanowi podpowiedź jak stworzyć własną opowieść dla swoich "małych nóżek". Każda... właściwie pasuje także do każdej inne wędrówki, bo ich akcja nie jest związana z celem wspinaczki. Za to podstawowe informacje i ciekawostki o zdobywanym szczycie poznamy na początku każdego rozdziału, bo zawsze warto wiedzieć dokąd właściwie zmierzamy. Zobaczycie:  do celu dojdziemy zaskakująco szybko!

Żeby nóżki chciały iść

Uwierzcie autorowi: "w małych nóżkach drzemie niewyobrażalna moc!"

Żeby nóżki chciały iść

P. Beręsewicz, Żeby nóżki chciały iść. Opowiastki wzmacniające
Wydawnictwo Literatura
Szukajcie w bibliotekach!


PS. Więcej lektur dla młodych miłośników górskich wędrówek w naszym artykule KSIĄŻKI O GÓRACH DLA DZIECI. Jeśli lubicie podróże polecamy Wam też artykuły PÓŁKA MŁODEGO PODRÓŻNIKA oraz W POLSKĘ BEZ PLECAKA

Autor:
Data dodania:
Wczytuję komentarze ...
cancel