W góry!

Ile można dowiedzieć się o górach rysując, kolorując, puszczając wodze fantazji?  Kiedy weźmiecie do rąk "W GÓRY" P. Karskiego sami poczujecie wagę tej wiedzy. Ta księga to ponad 200 stron i ponad 100 górskich tematów, górskich ciekawostek, górskich zagadek i zadań, górskich kolorowanek i "bazgraków".

W góry!

W GÓRY można zabrać w góry (ale raczej nie do plecaka, a do górskiego domku: na wieczorny odpoczynek po wędrówce), ale także sama księga W GÓRY zabierze Was na bliższe i dalsze grzbiety i szczyty.

W góry!

Co znajdziecie W GÓRACH?

Właściwie... wszystko o górach! Zarówno o naszych Tatrach i Karpatach, jak i o dalekich górskich pasmach na innych kontynentach. Będzie tu trochę geografii, fizyki, kartografii, przyrody i etnografii.

W góry!

Technika rozwiązywania zadań też jest bardzo różnorodna: czasem wystarczy odrobina kreatywności (wymyślanie wzorów, kolorowanie i swobodne bazgranie), czasem przyda się linijka i chwila zastanowienia, a czasem nożyczki, plastelina, czy kompas.


W góry!

A zatem, gdziekolwiek jesteście: w domu, nad morzem, w mieście czy na wsi: ruszajcie W GÓRY!

W góry!

P. Karski, W Góry!
Wydawnictwo DWIE SIOSTRY


PS. Więcej lektur dla młodych miłośników górskich wędrówek w naszym artykule KSIĄŻKI O GÓRACH DLA DZIECI. Jeśli lubicie podróże polecamy Wam też artykuły PÓŁKA MŁODEGO PODRÓŻNIKA oraz W POLSKĘ BEZ PLECAKA

Autor:
Data dodania:
Wczytuję komentarze ...
cancel