Sto… a nawet więcej zabaw z piłką

Oto idealny zestaw dla najmłodszych kibiców i piłkarzy! Przyda się w domu, kiedy kilkulatkowi znudzi się oglądanie dłuuugich (i czasami nużących nawet starszych widzów) piłkarskich rozgrywek, lub kiedy pogoda nie pozwala pokopać piłki z kolegami na podwórku. Podręczne pudełko-walizeczka zachęca też do zabrania zestawu w podróż: na wycieczkę, spacer i na piknik.CO ZNAJDZIEMY W PUDEŁKU?

30 dwustronnych kart z 60 zadaniami do rozwiązywani sucho ścieralnym pisakiem (do wielokrotnego użytku). Zadania są bardzo różne: ćwiczą spostrzegawczość, szeregowanie wg określonych cech, rysowanie po śladzie itp. Trudniejsze zadania wymagają już znajomości cyfr i liter, podstawowych rachunków lub czytania i pisania pojedynczych słów.

Dzięki temu zestaw może „rosnąć” razem z dzieckiem, lub dostarczyć wiele zabawy rodzeństwu w różnym wieku.

Podobne zagadki (pod względem poziomu trudności i konstrukcji, jednak innej treści) znajdziemy
w kolorowej książeczce: aż 88 zadań na 44 stronach:

Oczywiście wszystkie zagadki krążą wokół piłkarskiej tematyki: w labiryncie trenerowi pomagamy trafić trenerowi do drużyny, pakujemy walizki piłkarzy, ustalamy jadłospis sportowców, rysujemy szlaczki na pucharze, kolorujemy klubowy szalik itp. I chociaż małe rączki ćwiczą nie do końca piłkarskie triki i uniki na pewno również małym sportowcom przyda się trochę „motoryki małej”!.Dla dzieci w wieku od 3-4 lat (zadania z kolorowaniem, łączeniem, szeregowaniem) do ok.6-7 lat (zadania z pisaniem, liczeniem)
100 zabaw z piłką nożną
Autorka:Monika Sobkowiak
Ilustracje: Maciej Łazowski
Kapitan Nauka, Wydwnictwo Edgard

Zajrzyjcie też do naszej recenzji SuperQuiz Piłka Nożna oraz Kieszonkowiec Futbolowy HATTTRICK
Autor:
Data dodania:
Wczytuję komentarze ...
cancel