Niezwykły elementarz ALFABET MIŁOŚCI

Bywa, że pierwsze książeczki zostają z nami na dłuuugie lata. Przede wszystkim jako wspomnienie beztroskiego dzieciństwa, ale także jako te, które czytaliśmy wtuleni w bliską osobę. Bywa, że dodatkowo niosą ze sobą ponadczasowe i ponadpokoleniowe przesłanie: aktualne zarówno dla bobasa, jak i starszaka, czy dorosłego. ALFABET MIŁOŚCI ma duże szanse dołączyć do takich "skarbów z dzieciństwa". Dlaczego?

Alfabet miłości
Alfabet miłości

ABC życia

Alfabet Miłości to ponad 20 kartonowych stron z pięknymi i pełnymi ciepła ilustracjami, na których najważniejsza jest bliskość i miłość, sam alfabet wydaje się jedynie dodatkiem do głównego przesłania "elementarza":

Alfabet miłości
Alfabet miłości

...a jednak to nie jakieś stworki, ale właśnie literki przewijają się na marginesie tej obrazkowej opowieści o miłości. Dzięki nim możemy się wspólnie pobawić w wyszukiwanie słów rozpoczynających się na daną głoskę, rozpoznawać zwierzęcych bohaterów, poznawać nowe słowa. 

A zatem życzymy Wam wspaniałej zabawy w ciepłej, przepełnionej bliskością i miłością atmosferze!

Alfabet miłości

M. Graffet, ALFABET MIŁOŚCI
Wydawnictwo
BIS

Recenzja jest częścią artykułu "100% zabawy! Książki na Dzień Dziecka" - znajdziecie tam więcej książek gwarantujących dobrą rozrywkę dla różnych grup wiekowych, a także... KONKURS z nagrodami!

Autor:
Data dodania:
Wczytuję komentarze ...
cancel