BAD GUYS Ekipa Złych

3xTAK

TAK, zło przyciąga. TAK, źli bohaterowie reprezentują ciekawsze typy osobowości niż nudni jak flaki z olejem "superbohaterowie", którzy sto pierwszy raz ratują świat przed zagładą... TAK: poczytajmy wreszcie o TYCH ZŁYCH!

Bad Guys. EKIPA ZŁYCH cz. I

Nasi ŹLI bohaterowie mają bogatą kartotekę policyjną, kończącą się ostrzeżeniem: trzymać się z daleka! Jednocześnie, każdy z nich jest inny: ktoś lubi się przebierać, ktoś ma niepohamowany apetyt na kurczaki, ktoś jest superhakerem, ktoś boi się pająków, a ktoś... puszcza śmierdzące bąki!

Bad Guys. EKIPA ZŁYCH cz. I

UWAGA! Ta wybuchowa mieszanka spowoduje w Waszym domu eksplozję śmiechu! 

Nietrudno sobie wyobrazić jakie zaskakujące perypetie ZŁYCH będzie śledzić młody czytelnik, kiedy Pan Wilk, Pan Rekin, Pan Wąż i Pan Pirania (a w drugim tomie też Pan Pająk) postanowią zmienić swoje życie o 180 stopni i... stać się "ekipą dobrych".

Bad Guys. EKIPA ZŁYCH cz. I

Równie ważna jak akcja i krótkie, cięte dialogi jest grafika książek, właściwie na pograniczu "picture book" i komiksu. Taka forma na pewno przypadnie do gustu wielu początkującym czytelnikom i tym lubiącym szybko przewracać strony. Proste ilustracje też znajdą wielu fanów!

Nasze serca skradł Pan Rekin. Ciekawe kto będzie Waszym ulubionym "ZŁYM"?

Bad Guys. EKIPA ZŁYCH cz. I

Bad Guys. EKIPA ZŁYCH cz. II


PS. Czy wiecie, że BAD GUYS w wersji oryginalnej liczy już wiele tomów, króluje na liście bestsellerów "New York Times", a DreamWorks Animation szykuje animowaną adaptację? Tym bardziej warto poznać tę ekipę już dziś!

Bad Guys. EKIPA ZŁYCH cz. I i II

A. Blabey, BAD GUYS. EKIPA ZŁYCH odcinek 1 BAD GUYS. EKIPA ZŁYCH odcinek 2;

Wydawnictwo ZYSK i S-KA.

Recenzja jest częścią artykułu "100% zabawy! Książki na Dzień Dziecka" - znajdziecie tam więcej książek gwarantujących dobrą rozrywkę dla różnych grup wiekowych, a także... KONKURS z nagrodami!


Autor:
Data dodania:
Wczytuję komentarze ...
cancel