ZOO-DUET: mapa + puzzle

Oto wielki kawał dobrej zabawy dla miłośników zwierząt! Szczególnie polecamy nie tylko na długie, ciemne wieczory, ale też wszelkie inne dni, kiedy to okoliczności bardziej sprzyjają podróżom placem po mapie, niż wyruszaniu na bliższe lub dalsze trasy.

Wydawnictwo ArtGlob, mające w swojej ofercie wiele różnych map (w tym map-zdrapek i map-kolorownek, także powstałych na ich bazie układanek) nie zapomniało o tych, którzy swoją pasję geograficzną łączą z miłością do świata zwierząt.

Puzzle Zwierzęta Świata Młodego Odkrywcy to aż 260 kawałków (po złożeniu 40x60 cm), które z razem złożą się na świat pełen najrozmaitszych zwierzaków: lądowych i wodnych, tych znanych wszystkim i tych rzadkich i tajemniczych. Co bardzo istotne, każde ze zwierząt ma swój numerek, dzięki któremu po ułożeniu całego obrazka odnajdziemy jego nazwę oraz krótką ciekawostkę.Przy układaniu puzzli na pewno przyda się Mapa Zwierzęta Świata Młodego Odkrywcy – oczywiście wg tego samego wzoru. Wydawca przygotował ją w różnych wersjach: laminowana lub nie, oprawiona lub nie – do wyboru do koloru! Nasza to wersja MIDI laminowana, oprawiona w rurki PCV w rozmiarze 100 x 70 cm.

Przyglądanie się mapie, odszukiwanie nazw zwierząt wg numerów, albo odwrotnie: najpierw odczytanie nazwy, a potem odszukanie zwierzaka we właściwym miejscu na świecie to wiele godzin zabawy. Jednak, jeśliby tak… samemu stworzyć taką mapę? I tu wracamy do pudełka z puzzlami! (patrzcie wyżej).

Zobaczcie: mapa i puzzle naprawdę najlepiej czują się w duecie:Puzzle Zwierzęta Świata Młodego Odkrywcy, 2018
Mapa Zwierzęta Świata Młodego Odkrywcy, 2018
Mapy i puzzle wydawnictwa ArtGlob są dostępne w sklepach stacjonarnych (np. księgarnia ArtTravel, ul. Dietla 75 lub w sklepie internetowym www.arttravel.pl.
Autor:
Data dodania:
Wczytuję komentarze ...
cancel