region

WYBIERZ REGION

Kraków Wrocław Warszawa Zakopane Rabka Nowy Sącz Tarnów Rzeszów Poznań Łódź Świnoujście Trójmiasto Toruń Zielona Góra Tatry Morze zachód Morze wschód Gorce Pieniny Beskidy wsch Beskidy zach Bieszczady Sudety Karkonosze Stołowe Świętokrzyskie Kotlina Kłodzka Jura Krakowska Roztocze Puszcza Biało- wieska Polesie

Znajdź pluszaka - gra dla najmłodszych

Bez ulubionego misia trudno zasnąć... Czy pomożecie znaleźć zgubę?hourglass_emptyCzas: ok 5 min.faceWiek: 3+supervised_user_circleIlość graczy: 1-4casinoWydawca: Muduko

Znajdź pluszaka, Muduko

Jak grać w Znajdź pluszaka?

W kooperacyjnej grze "Znajdź pluszaka" wspólnie bawimy się w poszukiwanie zaginionej zabawki: zbieramy wskazówki (sprawdzamy czy puzzle-wskazówki pasują do naszej zagadki, czy nie) i jak mali detektywi razem szukamy rozwiązania.

Dzięki takiemu pomysłowi rozgrywka za każdym razem wygląda inaczej: nie powtarza się i nie nudzi, jest łatwa i szybka, a w dodatku nie ma też rywalizacji i "wygranych" i "przegranych" - cieszymy się wspólnym, drużynowym zwycięstwem!

Grę można też potraktować jako zagadkę dla 1 osoby i grać samodzielnie.

Znajdź pluszaka, Muduko

Znajdź pluszaka - dla kogo?

Proste zasady, trwałe elementy z grubej tektury, do tego urocza grafika i - co także ważne: małe, zgrabne pudełko - czyli mamy komplet idealnych cech gry dla najmłodszych. W towarzystwie rodziców lub starszego rodzeństwa poradzą sobie z nią już trzylatki.

Znajdź pluszaka, Muduko
Ps. Gra została pokryta lakierem o właściwościach bakteriobójczych i wirusobójczych (Biocidal Coating), posiada certyfikat Eco Friendly Game.

Powodzenia w szukaniu pluszaków!

ZNAJDŹ PLUSZAKA
wyd. Muduko 2021

Wczytuję komentarze ...
cancel