Gra logiczna Kwadrylion - Smart Games

LOGICZNA
face wiek: 7+
hourglass_empty czas: 5-50 min
supervised_user_circle ilość graczy: 1
casino wydawca: IUVI Games

Gra dla starszych i młodszych bystrzaków

Lubicie łamigłówki i zagadki logiczne? Wyobraźcie sobie grę z całym mnóstwem kombinacji i zadań! Taka łamigłówka szybko się nie znudzi, a poziom trudności stanowi wyzwanie zarówno dla młodzieży jak i osób dorosłych.

Gra Kwadrylion, Wydawnictwo IUVI Games

Jak w to się gra?

Planszę do gry tworzą 4 magnetyczne, dwustronne elementy, które trzeba odpowiednio ze sobą połączyć (z każdym zadaniem nieco inaczej) - to dzięki temu gra ma tak wiele kombinacji! Kolejnym komponentem są moduły kulek połączonych ze sobą, którymi uzupełniamy planszę. W dołączonej do gry książeczce znajdziemy wiele zadań - na początku już samo odpowiednie ułożenie planszy stanowi nie lada wyzwanie!

Gra Kwadrylion, Wydawnictwo IUVI Games
Gra Kwadrylion, Wydawnictwo IUVI Games
Gra Kwadrylion, Wydawnictwo IUVI Games

Kwadrylion to gra dla każdego

Możemy grać z nią sami lub razem kooperacyjnie zastanawiać się nad rozwiązaniem. Gra stanowi świetne wyzwanie dla młodzieży. Elementy są duże, wyraźne - do wspólnej zabawy może zasiąść z nami także młodsze dziecko, jak również osoba starsza, która często ma problem ze sprawnością manualną lub ze wzrokiem.

Gra może być świetna pomocą dydaktyczną

Już samo przeniesienie zadania z rysunki w książeczce na planszę uczy koncentracji oraz ćwiczy umiejętności odtwórcze wzoru widzianego - rozwijana jest przy tym pamięć wzrokowa i wyobraźnia przestrzenna. Gra może stanowić pomoc edukacyjną zarówno dla nauczycieli, jak i przy zajęciach z osobami starszymi do treningu umysłu.

Gra Kwadrylion należy do serii gier SMART GAMES - to ponad 70 różnych gier i łamigłówek logicznych, w których każdy znajdzie coś dla siebie!


Autor:
Data dodania:
Wczytuję komentarze ...
cancel