3 Traki 3+

Zasady gry: W książeczce znajdziemy zadania – wizerunek ciężarówki (lub dwóch, lub trzech) oraz zestaw klocków, które należy wpakować do pojazdów, tak, aby z nich nie wystawały. Na odwrocie strony znajdziemy rozwiązanie zadania. Gra rozwija logiczne myślenie i wyobraźnię przestrzenną

Wiek dziecka: wg producenta od 3 lat, ale już 1-1,5 roczne dziecko może wkładać do ciężarówek kształty, które są na tyle duże, że na pewno ich nie połknie. Trzylatek może spróbować rozwiązywać najprostsze zadania z książeczki, a najtrudniejsze nich nadają się nawet dla rodziców.

Ilość graczy: gra dla jednej osoby, przy kilku osobach można bawić się losując numery zadań (dobierając poziom trudności do wieku i umiejętności gracza) i np. mierzyć czas rozwiązania zagadki.

Po spakowaniu do woreczka zajmuje mało miejsca – można ją zabrać w podróż. Elementy są wykonane bardzo solidnie – są odporne na uszkodzenia, są też na tyle duże, że nie trzeba obawiać się o ich zgubienie.

Poza funkcją gry pojazdy można wykorzystać do zwykłej zabawy samochodami – ładować do nich piasek, szyszki, patyki itp.

W skład gry wchodzi: książeczka z 48 zadaniami (4 poziomy trudności), 3 ciężarówki, 10 klocków w różnych kształtach.

Opakowanie: średniej wielkości, ale nie nadaje się do dalszego przechowywania – najlepiej zapakować elementy w zawiązywany woreczek.

Producent: Smart Games
Autor:
Data dodania:
Wczytuję komentarze ...
cancel