Rodzinne wyprawy po Polsce - KONKURS

Jako PATRON MEDIALNY zapraszamy wszystkich amatorów rodzinnych wycieczek po Polsce do udziału w konkursie RODZINNE WYPRAWY PO POLSCE, organizowanego przez portal RODZINNY KRAKÓW. Atrakcyjne nagrody już czekają na zwycięzców!

Każdego, kto chciałby podzielić się turystycznymi wrażeniami z rodzinnych wycieczek po Polsce, zachęcić do odwiedzania nieodkrytych, ale wartych poznania zakątków naszego kraju, a także do odwiedzenia miejsc znanych (lub znanych tylko wtajemniczonym), zapraszamy do udziału w konkursie RODZINNE WYPRAWY PO POLSCE. Każdy uczestnik może przesłać 1 tekst polecający ciekawe miejsca na rodzinne wycieczki po Polsce. Liczy się ciekawa treść, osobiste spostrzeżenia, ciekawostki i atrakcje dotyczące prezentowanego miejsca. Do każdego tekstu (do 2500 znaków ze spacjami) możecie dołączyć także do 5 zdjęć związanych z opisywanym przez Was miejscem. Tekst nie może mieć charakteru artykułu reklamowego.

Konkurs trwa do 10 września br.

4 Autorów najciekawszych tekstów zostanie uhonorowanych nagrodami od Sponsorów konkursu – firmy Trefl , wydawnictwa Demart, księgarni Artravel.pl oraz Partnera konkursu Wydawnictwa Skrzat. Zwycięskie prace zostaną także opublikowane w dziale "Rodzinny wypoczynek" portalu Rodzinny Kraków.

Wszystkie szczegóły oraz regulamin konkursu RODZINNE WYPRAWY PO POLSCE są dostępne na stronie organizatora (KLIK).Patroni medialni konkursu:
www.rodzina.pttk.pl, www.trasadlabobasa.pl, www.kogis.pl

POLECAMY!
Autor:
Data dodania:
Wczytuję komentarze ...
cancel