Konkurs z żubrem Pompikiem - wyniki

Dziękujemy Wam za udział w naszym konkursie z żubrem Pompikiem!

Główna nagroda: komplet 23 książeczek "Żubr Pompik. Wyprawy" trafi do podróżującej rodzinki Pani Ani C.

4 zestawy dwóch najnowszych części przygód Pompika wyślemy do Pani Kasi M.-K., Pani Marzeny K., Pani Małgorzaty W. i Pani Moniki W.

...a nadesłane przez uczestników opisy miejsc - m.in. z Puszczy Solskiej, Rezerwatu Przyrody Obary, okolic Krzeszowa, Rezerwatu Gorzowskie Murawy i okolic Szklarskiej Poręby już wkrótce znajdą się na naszej stronie!


Wszystko co dobre (wakacje, lato, słoneczna pogoda...) kiedyś się kończy... Zakończyła się też wielka podróż Żubra Pompika po polskich parkach narodowych.

Ostatnie dwie części serii książeczek to "Taniec Żurawi" czyli wizyta w Poleskim Parku Narodowym:


...i "Wszędzie dobrze, ale w puszczy najlepiej" - czyli powrót do rodzimego Białowieskiego Parku Narodowego:


KONKURS:

Z okazji wydania dwóch ostatnich części serii Żubr Pompik. Wyprawy mamy dla Was extra nagrody: aż 4 komplety książeczek "Taniec żurawi" i "Wszędzie dobrze, ale w puszczy najlepiej"

Żubr Pompik Wyprawy - konkurs!

...a także nagrodę specjalną: PEŁNY ZESTAW 23 części serii ŻUBR POMPIK. WYPRAWY.

Żubr Pompik Wyprawy - konkurs!

Zadanie konkursowe:

Jakie skarby przyrody pokazalibyście Pompikowi? Na jaką wycieczkę zaprosicie żubrzą rodzinkę?

Czekamy na Wasze opisy i zdjęcia ciekawych miejsc lub tras spacerów, gdzie można podziwiać piękno przyrody - najciekawsze z nich nagrodzimy!

Na zgłoszenia czekamy do piątku 24 września 2021 r. Piszcie na adres konkurs.trasadlabobasa@gmail.com lub w komentarzu pod postem konkursowym FB >>>.

PS. Biorąc udział w konkursie zgadzacie się na przetwarzanie swoich danych - wyłącznie do celu konkursu, a także na publikację nadesłanych materiałów (tekstu, zdjęć) na stronie trasadlabobasa.pl oraz profilu FB http://www.facebook.com/trasadlabobasa (z oznaczeniem autora). Administratorem danych jest Fundacja "Trasa dla Bobasa", trasadlabobasa@gmail.com.


A czy znacie już wszystkie części przygód Pompika?
Zerknijcie tutaj:Autor:
Data dodania:
Wczytuję komentarze ...
cancel