Hotel Bacówka Radawa & SPA

Hotel Bacówka Radawa & SPA **** to hotel stworzony przez dzieci dla dzieci. Właśnie dlatego każdy jego zakątek został dostosowany do potrzeb najmłodszych – w tym również restauracja, recepcja czy strefa SPA. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku. Jak mawia hasło hotelu: to miejsce, w którym dzieci bawią się, a rodzice odpoczywają!

Fot. Hotel Bacówka Radawa & SPA

Wśród licznych atrakcji dla dzieci, które znaleźć można w Bacówce, wymienić warto wewnętrzne i zewnętrzne place zabaw, pokój klocków, kącik małego czytelnika, salę kinową czy kąciki zabaw w restauracji Ferula oraz na sali Parzenica.

Fot. Hotel Bacówka Radawa & SPA

W Strefie Relaksu można skorzystać ze specjalnych zabiegów dedykowanych najmłodszym.

Fot. Hotel Bacówka Radawa & SPA

W zależności od pory roku, można również skorzystać z sezonowych atrakcji: wiosną i latem będą to liczne ścieżki rowerowe i piesze czy możliwość przygotowania kosza piknikowego.

Jesienią prawdziwym hitem jest niesamowita Farma Dyniowa, natomiast zimą organizowane są kuligi oraz zabawy na śniegu. Niezależnie od okresu, w Bacówce zawsze jest co robić!

Fot. Hotel Bacówka Radawa & SPA

W kontekście atrakcji nie można zapomnieć o rozbudowanym harmonogramie animacji oraz opiece profesjonalnych animatorów, którzy zapewniają małym gościom miło spędzony czas przy kreatywnych zabawach. Oczywiście w Bacówce mieszka również największy przyjaciel wszystkich dzieci – sympatyczna maskotka imieniem Bacuś – który zawsze chętnie pozuje do zdjęć oraz bierze udział we wspólnych aktywnościach.

Fot. Hotel Bacówka Radawa & SPA

Hotel został dostosowany do potrzeb najmłodszych nie tylko w pod kątem atrakcji. To również liczne rozwiązania oraz udogodnienia, które zapewniają wygodę oraz bezpieczeństwo dzieciom. W Bacówce znaleźć można przewijaki, nakładki na toalety, podgrzewacze butelek, krzesełka do karmienia oraz wiele innych akcesoriów przydatnych do opieki i pielęgnacji maluchów. Przyjeżdżając do Bacówki nie trzeba martwić się, że zapomniało spakować się czegoś ważnego, ponieważ wiele przedmiotów można tu po prostu zakupić lub wypożyczyć.

Fot. Hotel Bacówka Radawa & SPA

Hotel Bacówka Radawa & SPA**** to po prostu miejsce, które jest kompleksowo przygotowane na przyjmowanie całych rodzin z dziećmi. Serdecznie zapraszamy!

Fot. Hotel Bacówka Radawa & SPA
Autor:
Data dodania:
Wczytuję komentarze ...
cancel