Ferie w MUZEUM - WYNIKI

Po szaleństwach na osiedlowych górkach i górskich stokach, leśnych spacerach i akrobacjach na ślizgawkach, a może w takie dni, kiedy zamiast śniegu z nieba pada deszcz… zapraszamy Was do odwiedzania muzeów! To takie specjalne miejsca, gdzie pogoda i pora roku nie mają szczególnego znaczeniaWiele z nich opisaliśmy już dla Was na naszej stronie – może skorzystacie z naszych rekomendacji, odwiedzicie je… i dodacie ciekawy komentarz? A może odkryjecie całkiem nowe miejsce i opiszecie je, aby dzięki Wam trafiło tam więcej chcących przeżyć muzealną przygodę małolatów? Piszcie na adres: konkurs.trasadlabobasa@gmail.comMamy dla Was PAMIĘTNIKI MUZEALNYCH PRZYGÓD, a może jeszcze jakąś niespodziankę?

Pamiętajcie, że możecie skorzystać z naszych rodzinnych przewodników muzealnych, przygotowanych w ramach wydarzeń MUZEALNE EKSPONATY – NIE TYLKO DLA MAMY I TATY 2018 oraz MUZEALNE EKSPONATY – NIE TYLKO DLA MAMY I TATY 2017. Gotowe książeczki w większości miejsc już pewnie się rozeszły, ale z naszej strony możecie sami wydrukować zagadki i ciekawostki korzystając z wersji PDF.DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU!
Wszyscy otrzymacie od nas "Pamiętniki Muzealnych Przygód" (poprosimy o podanie adresów pocztowych na e-mail konkurs.trasadlabobasa@gmail.com
Wyróżnienie (nagrodę książkową) otrzyma od nas Pani Paulina Pietrzykowska-Rak, która razem z córkami zaprosiła nas do odwiedzenia Muzeum Rzemiosł Dawnych STARY MŁYN w Żarkach.Autor:
Data dodania:
Wczytuję komentarze ...
cancel