FUSE, czyli RAZEM rozbrajamy bombę!

hourglass_emptyCzas: 10 minutface Wiek: 10+ supervised_user_circle Ilość graczy: 1-5casino Wydawca: Rebel

Lubicie zadania logiczne, łamanie kodów i szyfrów? 
Spróbujcie swoich sił w zadaniach, które stawia przed Wami FUSE:

Zadania znajdują się na kartach, które, ze względu na stopień trudności przynoszą różną ilość punktów. Można je tez podzielić na typy: czasami układamy kości uwzględniając ich kolor lub liczby, czasem jedno i drugie jednocześnie. Budujemy z nich ciągi, działania matematyczne, wieże lub piramidy. Po opanowaniu czytelnego systemu oznaczeń właściwie nie potrzebujemy już dodatkowych instrukcji.JAK GRAMY?

FUSE to gra kooperacyjna: kości rzucamy na zmianę, ale układamy je na kartach wszystkich graczy. Podejmując decyzję, kto otrzyma którą z kości ćwiczymy trudną sztukę negocjacji i współpracy. Czasami przyjdzie nam poświęcić własną korzyść na rzecz dobra drużyny. Wygrywany (lub przegrywamy) wszyscy, jeśli w określonym czasie rozbroimy określoną liczbę bomb.

W założeniu producenta rozgrywka trwa max. 10 minut (można pobrać aplikację odliczającą ten czas… lub użyć dowolnego czasomierza, zegarka, stopera itp.). Po upływie regulaminowych 10 minut gra się kończy: wybucha bomba!Szczerze: nam nie udało się ani raz zmieścić w czasie… Może to ze względu na zróżnicowany wiek drużyny, a może musimy jeszcze dużo potrenować? W żadnym wypadku nie zepsuło nam to jednak zabawy! Podjęliśmy wspólną (bo jakże inaczej!) decyzję, że wybieramy określoną liczbę bomb i odmierzamy czas, w którym uda nam się je rozbroić. Odtąd pobijamy nasze własne rekordy! Poza tym rozbrajanie bomb jest tak wciągające, że właściwie trudno przerwać.CO NAJBARDZIEJ PODOBA NAM SIĘ W FUSE?

Jak najbardziej „dorosła” grafika zachęca do zabawy starsze rodzeństwo (10+) i rodziców! Jednocześnie system oznaczeń jest tak czytelny i łatwy do opanowania, że dobierając karty o odpowiednim stopniu trudności z powodzeniem grała z nami w drużynie i pięciolatka. FUSE to nasz zdecydowany lider wśród gier rodzinnych: uczących współpracy, rezygnacji z własnej korzyści na rzecz dobra drużyny i dających wielką satysfakcję ze wspólnego zwycięstwa!

Prawdziwie bombowa gra w której, poza wspólną radością graczy, na szczęście nic nie wybucha!FUSE
Wydawnictwo Dwa Pionki
Autor:
Data dodania:
Wczytuję komentarze ...
cancel