Przyrodnicze osobliwości

Neuhofer Str. 75
17424 Heringsdorf

check_circle  Możliwość skorzystania z toalety
check_circle  Atrakcje dla dzieci
Dojazd:

Pociągiem UBB: Przystanek Neuhof jest niedaleko. Stamtąd, w dół do wioski, drogą bezpośrednio w stronę Aldi. Na tym skrzyżowaniu (B 111) w prawo i po około 200 metrach po lewej stronie jest żółty budynek świata przyrody. Można też wysiąść na Heringsdorf, potem pojechać B 111 w kierunku Heringsdorf / Zinnowitz. Po 1,5 km po prawej stronie zobaczycie budynek świata natury. Do pociągu można zabrać rower.

Samochodem: Jadąc od granicy / Ahlbeck jechać do stacji UBB (po lewej) oraz parku obok żółtego budynku wystawy (z lewej) i skręcić w dół pod górkę w prawo do Lindemannstrasse, aby dostać się na parking.

Świat przyrodniczych osobliwości powstał w 2009 r. Znajdziemy tam podwodne pejzaże, unikatową jaskinię ametystów, 5 tonową ametystową druzę, ścianę fosyliów z autentycznymi skamielinami, wielkie kryształowe kule do wróżenia, astrologiczne kamienie szczęścia, duże stoisko (sklepik) z minerałami i kamieniami szlachetnymi.

Zainteresowanie akwarystyką przez pana Lehmanna znalazło odzwierciedlenie w ogromnych akwariach tworzących podwodne krajobrazy zasiedlone przez tropikalne ryby słodkowodne. czynne codziennie od 10 do 18.
Autor:
Data dodania:

Wiecej w regionie Niemcy


Wczytuję komentarze ...
cancel