Jak powstają www.SzpiedzyWiedzy.pl

Już pewnie doszły Was słuchy, że dzielnie pracujemy nad NOWYM PORTALEM?! Nie dla rodziców, nie dla bobasów, a dla STARSZAKÓW!

Co będzie się kryło pod nowym adresem www.SzpiedzyWiedzy.pl?

Już wkrótce znajdziecie tam wiele interaktywnych edukacyjnych przygód i zagadek w przystępnej formie dziecięcych reportaży zarówno podróżniczych, jak i z wielu innych dziedzin, w tym różnych zainteresowań i hobby. Nasza aplikacja będzie działała bezpośrednio w internetowej przeglądarce, nie trzeba będzie jej instalować!

 Jak powstają SzpiedzyWiedzy.pl?

Uchylamy rąbka tajemnicy - najtrudniejsza część to kod informatyczny, dzięki któremu aplikacja w ogóle będzie działać. Linijki tajemniczych znaków spowodują, że w odpowiednim czasie będzie odtwarzać się dźwięk, obrazki, animacje. Nad naszą aplikacją pracują wykwalifikowani specjaliści, wszystko jest w dobrych rękach ;)


A my w tym czasie tworzymy pierwsze interaktywne przygody!

Na początku zabierzemy Was w… Tatry - przejdziemy trasę nad Morskie Oko oraz zajrzymy do góralskiej bacówki w Dolinie Chochołowskiej. Pójdziecie z nami?

www.SzpiedzyWiedzy.pl

Redakcja tekstu

Pisanym przez nas tekstom bacznym okiem przygląda się Pani redaktor, którą pewnie już znacie z wcześniej wydawanych przez naszą fundację książeczek. Dzielnie przestawia wszystkie kropki i krnąbrne przecinki na właściwe miejsce. O, właśnie tak:

 

Jeśli i Wy macie teksty, na które warto zerknąć polonistycznym okiem, to kierujcie je do "Od Słowa do Słowa"

 

Czytanie tekstu z monitora jest męczące?

Nasi profesjonalni lektorzy Wam pomogą! Już trwają nagrania ścieżki dźwiękowej do pierwszej wspólnej przygody!

nagrywanie ścieżki dźwiękowej
Śledźcie nas i szpiegujcie, otwarcie portalu już niebawem!Autor:
Data dodania:
Wczytuję komentarze ...
cancel